Накази

Робота з учнями у 2022-2023 навчальних роках

19 вересня в ліцеї розпочався тиждень з протидії булінгу "Зупинимо булінг разом!", в рамках якого проведені зустрічі здобувачів освіти з директором Кам'янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги А.Дишлюком та головним фахівцем зі зв'язків з громадськістю та пресою центру М.Ростовою.

Під час зустрічі молодші школярі переглянули тематичні мультфільми, обговорили їхній повчальний зміст. Висловлюючи свої думки, пригадали життєві ситуації.

Старшокласники ж поповнили свої знання про такі негативні явища як булінг та кібербулінг, його різновиди та шляхи подолання. У ході розмови з паном Андрієм учні пригадали ознаки булінгу; аналізуючи ситуації, з'ясували, чим булінг відрізняється від конфлікту та агресивної поведінки.

Виховні години

Слово "булінг" перекладається як забіяка, насильник і визначається як дискримінації, цькування. На жаль, будь яка людина може стати жертвою... Що робити у такому випадку? Як не стати жертвою? А що з цього приводу каже законодавство?

На ці і багато інших питань учні 3 класу шукали відповіді під час виховної години "Мій улюблений світ - без насильства".
У людини немає можливості робити добро усім, але в неї є можливість нікому не робити зла...

Упродовж 5 днів класні керівники провели для учнів цикл тематичних заходів, обговорювали питання, як запобігти негативним проявам та насильству в закладі освіти, в колі однолітків, в родині.

Діти долучались до перегляду тематичних соціальних роликів, вчилися визначати види булінгу, разом шукали шляхи протидії проявам насильницьких дій в учнівському середовищі.