Порядок зарахування здобувачів освіти до 10 класу закладу «Ліцей №40» Кам’янської міської ради:

1. Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», затвердженого наказом МОН України від 16.04.18. №367, зарахування здійснюється на підставі:

• заяви батьків ( завантажити );
  • копії свідоцтва про народження дитини;
  • медичної довідки встановленого зразка (ФОРМА No 086-1/0, затверджена  наказом МОЗ від 16.08.2010№682, зі змінами,  внесеними наказом МОЗ від 23.05.2012 №382);
  • свідоцтва про базову загальну середню освіту та додатку до нього.

2. Зарахування до 10 класу закладу відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу школи, які не виявили намір припинити навчання в ній і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти.

3. На вільні місця (у разі їх наявності) здобувачі освіти зараховуються шляхом конкурсу свiдоцтв про базову загальну середню освіту. Враховуються результати державної підсумкової атестації та середнiй бал свiдоцтва. Особи, які брали участь у конкурсі, зараховуються до школи в порядку черги, згідно з рейтингом отриманих результатів.

4. Порядок вступу оприлюднюється в школі та на веб-сайті не пізніше 31 травня.

5. Для зарахування до 10-го класу заяви подаються до 25 червня включно. Наказ про зарахування видається не пізніше 1 липня.

Запланована кількість  класів /учнів щодо зарахування на навчання в 2023-2024н.р.

Кількість 10-х класів

Кількість учнів