Запрошуємо стати учасником проєкту

«Енергоефективні школи: нова генерація» і приєднатися до супер команди!

Сьогодні як ніколи актуальне дистанційне навчання, згодні? Ми все більше часу проводимо в інтернеті, то чому б не робити це з користю і в інтерактивний спосіб?! А ще отримувати подарунки, їх ніколи багато не буває, погодьтеся. Цього року балуємо наших енерджайзерів смартфонами, ноутбуками, нетбуками, планшетами, енергоефективним обладнанням, конструкторами, smart-годинниками, power banks та іншими чудовими призами! Цікаво? Тоді вперед! До вивчення курсів проєкту долучитися може кожна школа або учень самостійно  – доступ є вільним та відкритим для всіх охочих і все це абсолютно безкоштовно! Навчатися можна як у традиційному форматі у класі, так і коли завгодно у вільний час.

Наші курси спрямовані на підвищення обізнаності в енергоефективності. З нами ви точно станете свідомими власниками житла. У проєкті можна:

✅розібратися у питаннях вичерпності природних ресурсів та можливостях використання відновлювальних джерел енергії;

✅навчатися заощаджувати та раціонально використовувати енергію;

✅дізнатися про можливості впровадження енергоефективних заходів у власних домівках та зменшення обсягів платежів;

✅усвідомити проблеми житлово-комунальної галузі та відповідально ставитися до споживання послуг.

Ми крокуємо в ногу з часом, тож повністю оновили інформаційні матеріали курсів: Основи енергопостачання та енергозбереження (6-8 класи) та Абетка з основ житлово-комунального управління (9‑11 класи) відповідно до чинного законодавства. У поточному навчальному році ми розпочали впровадження нового інтерактивного курсу «Мій енергоефективний будинок» для 4 класу. Усі наші курси за вибором мають гриф Міністерства освіти і науки України та схвалені для використання у ЗЗСО. Забудьте про складні та тривалі процедури реєстрації – учні середньої та старшої школи можуть навчатися з нами повністю самостійно.

А ще можна отримати суперпризи! Для цього ми щороку оновлюємо конкурси і додаємо нові. Тільки подивіться скільки їх триває зараз:

«Зелена ініціатива» – челендж з висадки саджанців. Природі допомагаємо, а за це круті подарунки отримуємо, правда супер?!

«Зберігаймо ресурси вдома» – тут потрібно впроваджувати енергоефективні заходи у своїх домівках. Гроші зекономити допоможемо і призи за найкращі проєкти відправимо.

«Еко-дія» – ви просто пропонуєте ідею та втілюєте по-справжньому екологічні замисли, а кращим ми допомагаємо обладнанням та матеріалами.

«Діти знають – діти навчать» – конкурс соціальної реклами, тут слід проявити трохи креативності, намалювати плакат чи зняти відео з закликом до енергоефективних заходів, а найкращим ініціаторам подаруємо чудові призи!

«Прокачуйся в Energyschool – вигравай планшет!» – тут взагалі все просто, три кроки і гаджет у ваших руках: зареєструватися, новиною поділитися і в коментарях друзів відмітити, дійсно ж легко.

І про шановних вчителів ми теж потурбувалися, хочемо подарувати чудові і корисні подарунки, тож запустили конкурс відеопрезентацій за темами курсу «Абетка з основ житлово-комунального управління».

А 500 учням, які першими зареєструються на навчання у самостійному форматі та отримають принаймні 500 балів рейтингу за курсами, ми подаруємо брендовані маски.

Не забувайте стежити за нашими новинами, бо наступні конкурси вже зовсім скоро!

Маєте сумніви, чи зацікавить ваших учнів навчання за курсами проєкту? Ми впевнені, що це буде захопливо, незвичайно та дуже корисно. За посиланнями нижче ви можете увійти у програму дистанційного навчання наших курсів та ознайомитися з ними. Без реєстрацій та підтверджень, у деморежимі:

✅Мій енергоефективний будинок (4 клас)
meh.energyschool.org.ua
логін s1343i29477r5
пароль 1111

✅Основи енергопостачання та енергозбереження (6-8 класи)
ees.energyschool.org.ua
логін Demo
пароль 123456

✅Абетка з основ житлово-комунального управління (9-11 класи)
ng.energyschool.org.ua
логін Demo_NG