Інтеграція STEM у навчання

STEM-тиждень SPRING2022

Учні 2-Б класу КЗ "Ліцей №40" Кам'янської міської ради взяли активну участь у заходах, що проходили під час SТЕМ тижня. У перший день діти ознайомились з поняттям STEM. Усі наступні дні були по черзі присвячені інженерії, науці, технології та математиці.

У День інженерії діти з задоволенням взяли участь у вікторині про загадкові професії, а також самі дібрали багато загадок про професії, з якими ознайомили своїх однокласників.

День науки був присвячений хімії. Діти дізналися, як можна вдома зробити жуйку для рук.

У День технології усі з задоволенням вчилися робити з паперу орігамі "Парохід" і провели конкурс поробок.

Останній день STEM тиждня – День математики. Діти приєдналися до уроку з розв’язування логічних задач. Математика теж буває дуже веселим уроком!

11 травня 2022 в 3-А класі КЗ "Ліцей №40" Кам'янської міської ради (вчитель Кожемякіна Г.І.) в рамках проведення STEM-тижня проведено онлайн-урок «Цікаві факти про бджілок». Учні поглибили свої знання про бджіл. Познайомились з історією виникнення бджільництва та перших вуликів; сортами та лікувальними властивостями меду та продуктів бджільництва.

Вивчали життя та діяльність бджолиної родини, їх поведінку, взаєморозуміння між всіма членами бджолиної сім’ї, які наполегливо працюють для досягнення мети.

Дізналися про математичні здібності руху та польоту бджіл, їх інженерний талант побудови стільників. Спостерігали за танцями бджіл, які повідомляли про поживу іншим бджілкам.

Учні з бажанням відгадували загадки та малювали бджілок. Зробили висновок: що значення бджіл велике і для природи, і для людей,то ж необхідно дбайливо ставитись до екології.