Підготовка до ЗНО

Зовнішнє  незалежне оцінювання  -  2017

Що  потрібно знати про зовнішнє незалежне   оцінювання ?

Як зареєструватись для участі в ЗНО?

Потрібна інформація?

Тоді  наш сайт – для  ВАС!

Згідно з наказом МОН від 08.11.2013 № 1579 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2017 році» випускники 2017 року мають можливість зареєструватися та пройти ЗНО з метою вступу до вищих навчальних закладів України.

Реєстрація  випускників загальноосвітніх навчальних закладів для участі в пробному тестуванні здійснюється ними  самостійно протягом листопада 2016 року. Реєстрація на участь в основній сесії тестування буде проводитись в лютом - березні 2017 року на сайті Дніпропетровського РЦОЯО.

СХЕМА РЕЄСТРАЦІЇ:

Крок перший.

Визначтеся з напрямом підготовки (спеціальністю), за яким бажаєте навчатись у вищому  навчальному закладі.

Крок другий.

Зверніться до приймальної комісії вищого навчального закладу, до якого плануєте вступати, та ознайомтесь із Правилами прийому, де вказано перелік конкурсних предметів, результати зовнішнього незалежного оцінювання з яких мають бути зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат).

Крок третій.

Здійсніть вибір предметів, із яких Ви бажаєте скласти тести.

Увага!

У 2017 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з наступних предметів:

Російська  мова

Іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)

Українська мова та література

Увага!

• У 2017 році Ви маєте можливість під час реєстрації обрати для тестування не більше ніж 4 предмети.
  • Вам буде надано можливість скласти тест лише з однієї іноземної  мови.

Крок четвертий.

Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали:

• копію паспортного документа або свідоцтва про народження (для осіб, які народилися після 1 вересня 1997 року та не отримали паспорт);
  • копію документа про повну загальну середню освіту. Якщо Ви такого документа ще не маєте, але здобудете повну загальну середню освіту в 2017 році, то необхідно надати довідку з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти;
  • висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов проходження зовнішнього незалежного оцінювання (у разі потреби надають особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях);
  • дві кольорові фотокартки розміром 3х4 см;
  • переклади документів державною мовою, завірені нотаріально (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
  • ручку з чорною гелевою пастою;
  • конверт формату А-4 для зберігання персональних даних.

Крок п’ятий.

Оформіть заяву-реєстраційну картку. Для цього зверніться до пункту реєстрації або зробіть це самостійно, скориставшись Програмою створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2017 році, розробленою в Українському центрі оцінювання якості освіти та розміщеною на його офіційному веб-сайті.

Крок шостий.

Надішліть не пізніше 20 лютого на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – регіональний центр) реєстраційні документи. Радимо надсилати їх цінним листом з описом вкладення.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні є Сертифікат, який буде надіслано Вам рекомендованим листом.

Сертифікат ЗНО 2017 міститиме:

• Фото абітурієнта.
  • Голографічну наліпку.
  • РІN – код.
  • Повне прізвище, ім’я. по батькові абітурієнта.
  • Дані документа, за яким відбулася його реєстрація.
  • Предмети тестування.
  • Підпис керівника УЦОЯО та печатка УЦОЯО.

УВАГА! Важлива інформація!:

Ви не будете зареєстровані для проходження зовнішнього оцінювання, якщо:

• надасте не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;
  • неналежно оформите заяву-реєстраційну картку;
  • зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;
  • подасте заяву пізніше встановленого терміну (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

Також Вам буде відмовлено в реєстрації, якщо немає можливості створити особливі (специфічні) умови для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до висновку закладу охорони здоров’я.

Про факт відмови в реєстрації для проходження зовнішнього оцінювання Вам буде повідомлено рекомендованим листом.

Якщо протягом трьох тижнів із моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримали підтвердження про реєстрацію або лист з відмовою в реєстрації, зверніться до відповідного регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки.

У разі отримання повідомлення про відмову в реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні, усуньте причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та ще раз надішліть до відповідного регіонального центру необхідні для реєстрації документи.

Якщо у Вас виникла потреба змінити перелік предметів, із яких необхідно складати тести, внести зміни до персональних даних, пройдіть реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру реєстраційні документи та раніше отриманий Сертифікат.

Не відкладайте реєстрацію на останні дні! Це зумовить додаткові проблеми як для Вас, так і працівників регіональних центрів!

Дізнайтесь більше  про умови та порядок реєстрації учасників ЗНО-2017 на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти:  www.dneprtest.dp.ua

Спробуйте пройти он-лайн тестування на офіційному сайті Львівського РЦОЯО.

Щиро бажаємо Вам успіхів!