Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Позакласні заходи

Відкритий позакласний захід в 7Б класі

класний керівник Грекова Галина Іванівна

Тема : Україна – єдина країна (присвячена Дню Злуки 22 січня 1919р)

Мета: виховання почуття патріотизму гордість за свою Батьківщину-Україну.

Наочне оформлення: державна символіка, карта України, портрет Т.Г. Шевченко (в рушнику), лампадки, горна хустинка.

Музичне оформлення: українська народна пісня «Пливе кача по Тисині», фонограма пісні «Україночка», музика Г.Татарченко, слова А.Демиденко, Мирослав Скорик «Мелодія».

Шлях до Шевченка

6 березня 2014 року під керівництвом вчителя української мови та літератури відбулася виставка репродукцій картин і малюнків, присвячена 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря.

12 березня 2014   була організована виставка мистецьких робіт "Вічний, як правда", авторами якої стали учні 5-11 класів.

Україна - Червона калина

В актовому залі школи  06.11.2012 року у рамках тижня української мови та літератури відбулося літературно-мистецьке дійство на тему "Україна  - Червона Калина". На захід були запрошені учні 5-11 класів, члени педколективу, адміністрація школи.

Мета свята: поповнити знання учнів про народні символи рідного краю, сприяти збагаченню уявлень дітей про українську культуру, виховувати повагу до традицій та історії.

Тематичні поезії, народознавчі вікторини, різноманітні ігри та конкурси, танці й пісні виконувалися учнями 8-А та 11-А класу.

Змістовно й цікаво відбувся захист проекту (створення колажу) про червону калину як народного символа України групою "Мистецтвознавців" та "Народознавців", а саме: Вовк А., Височиною А., Стрельцовою К., Корсуновською Г.

Свій артистичний талант в інсценівці "Сватання в калинівці" показали учні 8-Б класу Гулієва Еліна та Коваленко Олександр.

Чудово й майстерно продемонстрували українські національні костюми учениці 8-А класу Піцик Марія та Буткус Вікторія.

Атмосферу свята створювали не лише учасники, а й глядачі. Вони відгадували загадки,  брали участь у різноманітних конкурсах,  іграх і танцях.

Проведенню виховного заходу передувала кропітка праця вчителя української мови, спеціаліста вищої категорії Журавльової Любові Михайлівни.