Позакласні заходи

«Розумники та розумниці»

23 лютого 2017 року в 3-В класі відбувся конкурс «Розумники та розумниці», присвячений Дню Рідної мови. Під час конкурсу діти проявили знання українських народних казок, прислів’їв та приказок, скоромовок, лунали народні пісні та авторські верші.

__________________________________________________________________________________________________________________________

Зимові свята українського народу

Під такою назвою 16 лютого 2017 року провели свято вчитель початкових класів Залюбовська Н. Л. із своїм 4-А класом та музичний керівник Агєєва С. П.   На святі лунали пісні, колядки, щедрівки, побажання миру, здоровя і наснаги, успіхів у навчанні.

Хай Новий Рік у Вашу хату

Принесе радості багато.

Розбудить приспані надії,

Зерном і щастям Вас засіє,

Зігріє сонцем та любов’ю

І подарує Вам здоров’я!

СВЯТО  УКРАЇНСЬКИХ ВЕЧОРНИЦЬ

В житті, для того, щоб сміливо рухатись вперед , неодмінно треба повертатись до минулого, бо без нього немає майбутнього. З давніх-давен славилась наша Україна звичаєм, коли хлопці та дівчата збиралися в одній із хат на селі, співали, танцювали, жартували, варили вареники. Ми вчимося на досвіді наших предків доброзичливості, вмінню спілкуватись, дбати один про одного, поважати ближнього.

Так 30 листопада 2016 р. в 4-Б класі відбулося свято українських вечорниць. Діти разом з класоводом Камянецькою Н.І., вчителем музики Агеєвою С.П. підготували пісні, вірші, жарти. Учасники свята були одягнені в українські національні костюми. На українські вечорниці в якості гостей були запрошені батьки, учні 2-Б класу. В кінці свята гості та учасники поласували варениками, пиріжками, які приготували батьки.  Всі присутні були дуже задоволені.

Мово рідна, слово рідне...

9 листопада в нашій країні відзначається День української писемності та мови. Учні 3-А класу теж приєдналися до цього святкування. Запросили гостей: батьків та учнів 1-Б класу. Учні читали вірши про Україну, розповідали гуморески. Особливо гостям сподобалась інсценівка «Веселий ярмарок». Було весело та цікаво.

Конкурс інсценованої української казки

"Бабусині казки"

22 листопада 2012 року в музичному залі нашої школи відбулося справжнє свято української казки. Учні початкової школи, більшість з яких є мешканцями «Веселкової країни»,  опинилися в  чарівній країні Казок. Країна ця і справді дивовижна. В ній, і тільки в ній можна подорожувати на килимі-самольоті, насититися дарами скатертини-самобранки, спостерігати за пригодами улюблених героїв,  поспілкуватися та потоваришувати з гарненькими Ельфами, феями та чарівниками, погойдатися на сонячних промінчиках, скуштувати молодильних яблук, впіймати Золоту рибку.

Сам конкурс «Бабусині казки», до якого учні початкових класів готувалися майже 2 місяці,  відбувся у теплій дружній атмосфері. Всіх присуніх: учнів, вчителів, батьків вразили  яскраві костюми учасників конкурсу, емоційність маленьких акторів і цікава інтерпретація знайомих з дитинства казок.

Учасникам свята надовго запам'ятається:

► сучасний Коломбіно, який прагнув докотитися до Італії;

► згуртованість героїв казки “Рукавичка”, які,  не зважаючи на тісноту, залишилися справжніми друзями;

► завзятість та наполегливість героїв знайомої кожному з дитинства казки “Ріпка”;

► чарівний спів “Хитрої Киці”, яка разом зі своїми друзями привчала лінивого Песика бути працьовитим;

► цікаві пригоди Півника і Курочки, яких справжні друзі врятували від лихої біди та солодкоголосої Лисички-сестрички;

► відважність та кмітливість дівчинки Оленки, яка зуміла врятувати від злих чар лукавої Чаклунки ціле місто Дитячих снів;

►  кумедні інопланетні гості, які отримали завдання будь-яким чином доставити на свою планету звіра, що вміє голосно “рикати”;

► чарівна Лелія, яка вміє насправді творити дива;

► дивовижне квіткове королівство з його казковими мешканцями;

► неслухняна та дуже примхлива, завжди чимось незадоволена Коза-дереза, яка постійно намагалася одурити своїх господарів.

“Найбільш за все нам сподобалося відчувати себе справжніми акторами, яким аплодують, вигукують: “Молодці!” - говорять учні початкової школи. - Ми вдячні нашим вчителям та батькам за те, що допомогли зробити цей конкурс справжнім святом, яскравим та незабутнім!”

p class=