Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Конкурси

Від своєчасної сплати податків залежать, люди, ваші достатки!

Державною податковою адміністрацією України щорічно проводиться Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Податки очима дітей» з метою ознайомлення дітей з основами податкової системи та сумлінних платників  податків. Цей конкурс проводиться серед школярів віком від  9 до 16 років. У цьому році вперше участь у ньому бере учениця 5-А класу Романенко Ніколь. Дівчина любить займатися рукоділлям, має неабиякі творчі здібності. Про це свідчить ії творча робота з напрямку декоративно-прикладного мистецтва - чарівне дерево «Податкова інспекція рекомендує…».

Вітаємо Ніколь з І місцем у міському конкурсі "Податки очима дітей" та побажаємо учениці перемоги в обласному та всеукраїнському етапах конкурсу!