Гурток декоративно-ужиткового мистецтва "Юна майстриня"

Сукня-спеціальний подарунок від спонсору конкурса

Калейдоскоп моди 2018

Калейдоскоп моди - 2017 Наконечна Е. Позік А. 7-Б кл.

Віват-талант - 2017

Віват- талант - 2017 Геращенко К. Горбачова А. 6-Б кл.

Гурток "Юна майстриня" працює в школі з 2008 року.

Керівник гуртка  -  вчитель трудового навчання Шакалова Ольга Василівна

На гурткових заняттях діти поглиблено вивчають такі напрями декоративно-ужиткового мистецтва:

• українська народна та сучасна вишивка
  • декоративне в'язання гачком
  • нитковий дизайн
  • народна іграшка-мотанка
  • декоративні прикараси для юної панянки

Гурток бере активну участь у проведенні  творчих заходів як  шкільних, міських так і заходів іншого рівня.

Має грамоти та  дипломи , які є  показником творчих досягнень  учнів, що відвідують гурток.

Зима чарівниця - 2016

14 січня у музеї історії міста відбулося урочисте відзначення переможців

міського конкурсу «Зима-чарівниця – 2015».

Талановиті діти нашого міста віком від 5 до 16 років представляли на розгляд журі конкурсу роботи за темами:

«Зимова природа», «Зимові розваги», «Зимові свята», «Побажання під Новий рік», «Зима в Україні, рідному місті». На виставці були представлені різні за жанром творчі роботи: дитячі малюнки, іграшки, декоративно-прикладні вироби, вироби з паперу, тканини, природного матеріалу. Учениця 6-Б класу Наконечна Ємілія (гурток «Юна майстриня», керівник Шакалова О.В.) була нагороджена дипломом за композицію «Новорічна парочка» (м‘які іграшки – мавпочки із шкарпеток). Ще однією нагородою для переможців міського конкурсу і гостей заходу став концерт «Диво приходить зимової ночі».

"Дивосвіт галицької вишивки"

"Мамай-fest"

(червень 2016р.)

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

"Знай і люби свій край"

(березень 2016р.)

Зима-чарівниця 2015

14 січня, в музеї історії міста відбулося урочисте підбиття підсумків щорічного міського конкурсу дитячої творчості «Зима-чарівниця».
Від нашого закладу були представлені роботи декоративно-ужиткового мистецтва, назви яких певною мірою перекликалися з символом Нового 2015 року: Коза «Маруся», «Грошовий баранець», прихватка «Милі бяшки» та композиція «Не мала баба клопоту, купила баранят». Усі роботи виконані вихованцями гуртків «Юна майстриня» (керівник: Шакалова О.В.) і «Дивосвіт» (кер: Воронкова Т.Л.) Горбонос А., Наконечною Е. (5Б кл.), Бабанською С., Лаптєвою А. (6Б кл.), Морозенко Д. (7Б кл.).
Краса дитячої фантазії вразила не лише учасників конкурсу, а й журі, якому довелося обирати найкращі роботи серед 427. Коштовні подарунки і почесні грамоти отримали 50 переможців. Серед них і наші дівчата – Горбонос Анастасія і Бабанська Світлана.

Наші таланти тобі - ріднє місто____________________________________

19 вересня 2015 року наше місто святкувало свій день народження. У цей день мешканців Лівобережжя чекало багато приємних сюрпризів, одним з яких став святковий концерт і

виставка декоративно-ужиткового мистецтва в лівобережному парку культури та відпочинку. Свої творчі роботи презентували і вихованці шкільних гуртків «Юна майстриня» (кер. Шакалова О.В.) та «Дивосвіт» (кер. Воронкова Т.Л.).

Увагу відвідувачів парку привернули цікаві композиції, серед яких були: ляльки-мотанки, вишиті та в’язані речі, кабаки-писанки та чудернацькі поробки, виготовлені у техніці пап’є-маше. Виставку відвідав і керівний склад нашого міста на чолі з мером Сафронови

Віват, талант!____________________________________________________

В номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» гурток «Юна майстриня» було нагороджено дипломом ІІ ступеня  - переможця міського огляду-конкурсу дитячої творчості шкіл та позашкільних закладів міста.

Роботи, представлені для участі в конкурсі – це скриньки для зберігання дівочих прикрас,  авторами яких є учениці 8-х та 9-х класів Тимошевська Дар’я, Парохіна Катерина та Стрельцова Катерина.

Щорічна міська виставка дитячої творчості "Зима-чарівниця".

14 січня 2014 року в музеї історії міста Дніпродзержинська відбулося урочисте оголошення підсумків міської виставки "Зима-чарівниця". В двух залах розмістилось близько 350 робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Серед нагороджених є і  наші учениці Стрельцова Катерина (9-А клас), Незамай Ганна (9-А клас), Андріяшевська Єлизавета (7-Б клас). Тематична композиція "Солодких новорічних свят", виконана в техніці декоративне в'язання гачком, складалась з 12 предметів: новорічний торт, ананас, морозиво, підсвічник зі свічкою, стаканчики, серветки, ваза з полуницями. Ми пишаємося нашими талановитими ученицями і бажаємо їм натхнення у творчості!

Історико-етнографічна експедиція "Україна вишивана" (2010 рік)

Всеукраїнська виставка "Знай і люби свій край" (2010 рік)

IV - V історико-культорологічний фестиваль "Мамай fest" (2011, 2012 рік)

Міський конкурс дитячої творчості "Віват, талант" (2010, 2012 рік)

Музично-пізнавальна програма "Свято народних ремесел"

За активну творчу діяльність облдержадміністрацією гурток було нагороджено безкоштовною 3-денною екскурсією за маршрутом "Золота підкова Черкащини".

До Вашої уваги пропонуємо перегляд творчих робіт за напрямками:

Декоративне в'язання гачком (сторінка 1)

Ляльки-мотанки (сторінка 2)

Прикраси для юної панянки (сторінка 3)

Іграшки з квіткових мотивів

Іграшки із шкарпеток