м.Кам'янське. СЗШ № 40

Гурткова робота

Якщо дитина відвідує гуртки за інтересами, різноманітні факультативи або спортивні секції - це свідчить про те, що батьки цікавляться нею, приділяють належну увагу її вихованню, піклуються про її фізичний та духовний розвиток.

Більшість батьків хочуть бачити свою дитину всебічно розвиненою особистістю, з якою є про що поговорити, яка вміє робити щось особливе, чого не вміють її однолітки. Та й самим дітям цікаво навчитися робити оригінальні речі, гарно співати і  танцювати,  опанувати іноземні мови, грати на музичних інструментах, займатися у спортивних секціях. Користь від таких занять дуже велика, адже діти не лише цікаво проводять дозвілля, а й фізично розвиваються, здобувають нові знання. А головне – не витрачають вільного часу на сидіння перед комп’ютером чи телевізором, їх не можна побачити у сумнівних компаніях однолітків, у них є певна життєва позиція, вони прагнуть досягти певної мети. Крім того відвідування гуртків дисциплінує дитину, привчає до поведінки в колективі.

Коло інтересів сучасних учнів досить різноманітне, але це не є  перешкодою у вирішенні питання: чим займатися дитині після завершення у школі навчальних занять.

Підтвердженням цього є велика кількість різноманітних гуртків та спортивних секцій, які працюють на базі школи.