м.Кам'янське. СЗШ № 40

День цивільного захисту 2016

30 квітня 2016 року було проведено навчальне тренування щодо відпрацювання дій у надзвичайній ситуації під час виникнення пожежі.

За сигналом «Увага, всім!» учнівський, педагогічний та технічний персонал залишили заклад  протягом 3 хвилин та розташувалися на спортивному майданчику школи. Після проведення переклички школа вирушила до лісової галявини (територія лісового масиву 10 м-ну лівого берега), де планувалося проведення квест-гри «Стежинками розуму та здоров’я». Лісова галявина заздалегідь була підготовлена до проведення змагань, в яких прийняли участь учні 1-11 класів.

Вчителі, керівники гуртків та секцій підготували для дітей цікаві та веселі конкурси, й чекали команди учнів на станціях, розташованих на галявині:

"Весёлая кисточка"                                                "Приятного аппетита!"                                          "Туристическая"

"Шифровальщик"                                                   "Спортивная"                                                         "Техническая"

"Историческая"                                                      "Литературная"                                                      "Игровая"

"Весельчак"                                                            "Попади в цель"                                                     "Краеведческая"

"Будь здоров!"                                                          "Любознайка"                                                         "Сказочная"

"Танцевальная"                                                   "Друзья природы"                                                 "Музыкальная"

Діти показали свої знання у інтелектуальних конкурсах, із задоволенням прийняли участь у спортивних та танцювальних марафонах, відчули себе туристами – краєзнавцями, оволоділи уміннями гри на народних інструментах, розповіли про історію та природу  рідного краю, показали вміння надавати першу медичну допомогу.

Після нагородження переможців, якими стали учні 3-Б класу (у молодшій групі) та 7-Б класу (старша група), всі вирушили до школи.

День ЦЗ подарував усім учням та педагогам чудовий настрій, запам’ятався цікавими змаганнями, можливістю разом подолати перешкоди та відпочинком разом з друзями.