Наші досягнення

25 мая 2013 г. в   бассейне "МиКомп" г.Днепродзержинска состоялся чемпионат города по плаванию. Среди многочисленных участников заплыва ученик 10 класса СЗШ № 40 Степанец Глеб занял 1 место в заплывах на 50  и 100 м ("брасс").

Поздравляем нашего чемпиона с победой! Так держать!

Еще одной приятной новостью обрадовали наши ученики, получив первенство в соревнованиях по бадминтону 1-2 октября 2013г. среди команд учащихся старших классов средних общеобразовательных школ г. Днепродзержинска. Наши многократные чемпионы - Шкробот Александр и Дубикова Анастасия снова ПЕРВЫЕ!

Вітаємо спортивну команду юнаків СЗШ №40, яка посіла І місце в міських змаганнях  з  волейболу серед команд загальноосвітніх закладів.

Вітаємо волейбольну команду СЗШ №40, яка посіла ІІІ місце в міських змаганнях  з  волейболу серед команд загальноосвітніх закладів.

Вітаємо команду дівчат СЗШ №40, яка посіла І місце в районних змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед шкіл Дніпровського району з нагоди 80-річчя Дніпропетровської області та Дня Захисника Вітчизни та особисто Маркову Ганну і Черненко Олесю (10 клас), які в особистому заліку посіли І та ІІІ місце відповідно!

Вітаємо команду юнаків СЗШ №40, яка посіла ІІ місце в районних змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед шкіл Дніпровського району з нагоди 80-річчя Дніпропетровської області та Дня Захисника Вітчизни. Обидві команди нагороджені почесними грамотамиТовариства сприяння обороні України (голова: В.А. Старостенко).

Вітаємо ученицю 8-Б класу Романюху Анну - переможницю спортивних змагань зі стрибків у довжину, які проходили в рамках міських змагань з легкої атлетики серед загальноосвітніх закладів у 2012 році, присвячених 80-річчю створення Дніпропетровської області.Type the text here

Досягнення школи №40