6 груд. 2022

На честь Дня Зброєних сил України випускниця ліцею №40 заспівала пісню

У День ЗСУ талановита випускниця 2011 року Єкатерина Неклеса заспівала ліричну пісню "Обійми". Бажаємо щоб кожен воїн України якнайшвидше обійняв своїх близьких і рідних, які на них дуже чекають!
6 груд. 2022

Тренінгове заняття "Як уникнути цькування в інтернеті"

Психолог навчила дев'ятикласників 5-ти дієвим методам подолання вербальної агрессії в спілкуванні.
2 груд. 2022

Лекційно - тренінгове заняття "Безпечна поведінка підлітків"

Здобувачі освіти ознайомились із ступенями ризику інфікування, про особливості ВІЛ/СНІДу, та як себе захистити.
30 лист. 2022

Заходи до Міжнародної акції "16 днів проти насильства"

29 листопада інспектором сектору ювенальної превенції Відділення поліції №1 Тущенко Анжелікою та дільничним офіцером поліції Гончарюком Максимом були проведені інформаційно-просвітницькі заходи для учнів 6-их та 8-их класів.
28 лист. 2022

Урок пам'яті "З присвятою замордованим голодом!"

Щоб вшанувати пам'ять українців, які стали жервами Голодомору, учні 9-10 класів завітали до історико-краєзнавчого музею ліцею, в місце, де зберігається історія.
28 лист. 2022

Фіглер Марко Карлович - учасник музичного челенджу до Дня Гідності та Свободи

Марко заспівав гімн України, дивіться відео-запис маленького талановитого патріота своєї країни.
25 лист. 2022

Онлайн-акція #запалисвічкупам'яті

В рамках тематичних заходів приурочених 90-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні.
25 лист. 2022

3 клас знайомиться з живими організмами

Розпочали знайомство із царством РОСЛИН. Найпростіші і найзагадковіші - водорості.
24 лист. 2022

Захід «Землі моєї біль і жаль»

Біля книжково-тематичної виставки «Свічка пам‘яті плакала в скорботі...» запалили свічки пам‘яті на знак вшанування невинних жертв Голодомору.
22 лист. 2022

Дякуємо ЗСУ

У переддень Дня Збройних Сил України, що відзначається в Україні 6 грудня, наші ліцеїсти долучилися до участі в міській виставці дитячої творчості "Дякуємо ЗСУ", яка експонуватиметься в музеї історії міста з 28 листопада 2022.