9 черв. 2023

Дякуємо нашій гості - пані Оксані з ГО "Проліска" за цікавий урок
1 бер. 2023

#РАЗОМДОПЕРЕМОГИ

Нові "Посилки вдячності" на передову. Разом ми сила, все буде УКРАЇНА.
9 лют. 2023

#СПІВАЮТЬВИПУСКНИКИ

Рубрика, що була ініційована вчителем музичного мистецтва Агєєвою С.П. та мала неабияку підтримку всіх талановитих випускників сорокової.
22 січ. 2023

Зі святом, #українці ! З ДНЕМ СОБОРНОСТІ

Цьогоріч, команда самоврядування «АгентиЗмін», які являються в нашому ліцеї амбасадорами •online• формату, запропонували долучитися до віртуального-ланцюгу #Ліцейєднає
26 груд. 2022

Магічна вистава ілюзій у молодшій школі

Сьогодні на свято до учнів молодшої школи завітав ілюзіоніст з кам'янського Театру ілюзії та фокусів. Дітки були у захваті від виступу, та з радістю приймали участь у створенні дива!
26 груд. 2022

Відео-привітання від учнів 6-В класу із Новим Роком та Різдвом

Найщиріші привітання від здобувачів освіти Ліцею №40.
22 груд. 2022

Урочиста зустріч Кам’янського міського голови Андрія Білоусова з Агентами Змін

22 грудня відбулася урочиста зустріч Кам’янського міського голови Андрія Білоусова з лідерами учнівського самоврядування.
22 груд. 2022

Вистава для учнів пільгових категорій від НВК Ліцей №15

22.12.2022 НВК Ліцей №15 запросив учнів пільгових категорій на виставу "Три порося". Серед гостей були присутні здобувачі освіти Ліцею №40. Діти отримали приємні враження та массу задоволення від перегляду.
6 груд. 2022

Відео-привітання "Супергероям" у День ЗСУ

Учні ліцею №40 вітають наших захісників і захисниць з їх професійним святом. Дуже зворушливе привітання потрапить в саме серце кожного українця.