м.Кам'янське. СЗШ № 40

25 лист. 2015

Тепер ми знаємо про вітаміни більше

25 листопада 2015р. у нашій школі відбувся семінар-практикум для вчителів, які викладають предмет основи здоров’я.
25 лист. 2015

Наша галактика имеет таланты

25 ноября школа приветливо встречала участников городского семинара-практикума – учителей, которые преподают предмет основы здоровья. В этот день мы постарались удивить наших гостей интересными открытыми уроками и другими мероприятиями. Завершился семинар проведеним шоу «Наша Галактика имеет таланты».
14 лист. 2015

Це наше - і це твоє

У листопаді 2015 року учні 4-Б класу (класовод Козаченко В.О.) стали переможцями Всеукраїнського проекту «Це – наше і це – твоє».
10 лист. 2015

Унікальний петриківський розпис - наш

Наш петриківський розпис відомий на весь світ. Це не лише один з напрямів народного малярства, а й сучасний живопис, який постійно розвивається. Його назва походить від назви селища Петриківка, розташованого на Дніпропетровщині.
1 лист. 2015

Документальна виставка українських фотографів

У листопаді ми з класом відвідали музей історії міста,
1 лист. 2015

Будь здорова, детвора

Человеку нужно есть, Чтобы жить и чтобы сесть, Чтобы прыгать, кувыркаться,
27 жовт. 2015

ФЕИ ОСЕНИ

Вот и пришли долгожданные каникулы. И чтобы остались о них приятные впечатления, мы решили посетить левобережную станцию юных техников. 27 октября нас пригласили на конкурс красоты «Осенний бал». В нарядный зал СЮТ, где проходило это мероприятие,
16 жовт. 2015

З надією на МИР

16 жовтня в нашій школі проведено благодійний ярмарок «З надією на мир». До проведення цього заходу долучилися всі учні нашої школи, вчителі, батьки, техперсонал. Щоб підтримати воїнів АТО і зібрати кошти на придбання найбільш необхідних для бійців української армії речей,
14 жовт. 2015

Від козаків до наших днів ми зберегли вогонь батьків

Все частіше ми звертаємось до наших витоків: історії нашої країни, козацької вольниці, рідної мови. Звертаємося до минулого, щ об зро зуміти сучасне. 14 жовтня весь український народ відзначив День українського козацтва.
14 жовт. 2015

ПУТЕШЕСТВИЕ НА КОЗАЦКИЙ ХУТОР

Накануне Дня защитника Украины и Дня украинского казачества ребята 2-А и 2-Б классов отправились на экскурсию в село Гречаное Петриковского района, где расположен казацкий хутор «Галушковка».