21 вер. 2015

Шкільний музей «Моє Лівобережжя» - учасник IV Всеукраїнського музейного фестивалю

17–21 вересня 2015 року історико-краєзнавчий музей «Моє Лівобережжя» середньої школи № 40 взяв участь у IV Всеукраїнському музейному фестивалі, присвяченому 160-річчю від дня народження видатного історика Дмитра Івановича Яворницького.
19 вер. 2015

Дніпродзержинську - 265!

19 вересня наше місто святкувало свій 265 день народження. В цей день мешканців Дніпродзержинська чекало чимало приємних сюрпризів:
19 вер. 2015

Наші таланти тобі - ріднє місто

19 вересня 2015 року наше місто святкувало свій день народження. У цей день мешканців Лівобережжя чекало багато приємних сюрпризів, одним з яких став святковий концерт і
1 вер. 2015

Перше вересня осінь дарує

Цього року свято Першого дзвоника у нашій школі було справді особливим. Здавалося б, усе, як завжди: різнобарвна хуртовина осінніх айстр на шкільному подвір’ї, звідусіль лунає музика й теплі слова-привітання,святкові першокласники
24 серп. 2015

Пляжный волейбол 2015

Накануне празднования Дня независимости в Днепродзержинске состоялся седьмой турнир по волейболу, в котором приняли участие 20 команд из разных городов и районов Украины,
13 бер. 2015

Найспортивніша пара - 2015

Напередодні святкування одного з найбільш романтичніших свят – Дня Святого Валентина, у спортивному залі нашої школи за право отримати почесне звання «Найспортивніша пара року» змагалися 11 пар, учнів 5-7 класів
10 бер. 2015

8 БЕРЕЗНЯ – СВЯТО ВЕСНИ

Ось і наблизилося найулюбленіше свято усіх жінок – 8 Березня – свято весни, яке бажаним гостем увійшло у кожен дім.
24 січ. 2015

ВКУСНЫЕ КАМЕШКИ

В январе этого года в нашей школе состоялась необычная выставка с интересным названием «Вкусные камешки».
13 січ. 2015

До новой встречи

В последний будний день зимних каникул мы с одноклассниками посетили библиотеку, которая находится в помещении кинотеатра «Мир»
11 жовт. 2014

Мечты сбываются!

Ни для кого не секрет, что многие мальчишки мечтают в детстве стать военными, лётчиками, моряками или пожарными. Ребят в таком возрасте привлекает солидная униформа, которую носят представители этих профессий и, конечно же, специальная техника.