12 жовт. 2015

Волонтерська акція «Хвиля добра»

У грудні наша країна відзначатиме День Збройних Сил України. Лідери учнівського самоврядування нашої школи виступили з пропозицією напередодні цього свята підтримати військовослужбовців, які зазнали ушкодження внаслідок бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції

Віват, спорт!

Те, що у сороковій школі навчаються справжні прихильники спорту, сумнівів не викликає. Підтвердженням цього є неодноразові перемоги наших учнів у районних, міських та обласних спортивних змаганнях.

Щоденник Фокса Міккі

На осінніх канікулах ми з класом відвідували філіал бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка. Мені там дуже сподобалось. Бібліотекарі розповіли нам дуже цікаві історії про книги і журнали, показали нові видання. Мене зацікавила книга під назвою «Щоденник Фокса Міккі».

Экскурсия в СЮТ

С незапамятных времен, когда человек научился выращивать злаки, у него появился материал, которым он смог укрыть своё жилище, подстелить вместо матраца, утеплить пол. Это солома. Позже славяне научились использовать солому при изготовлении предметов одежды (лапти, шляпы) и быта (посуда, обереги, циновки).
5 жовт. 2015

Чудо, имя которому КНИГА

С 29 сентября по 5 октября в школе проводилась неделя библиотеки «Чудо, имя которому Книга». В течение 5 дней проходили различные по форме и содержанию мероприятия. Они помогают приобщить современных школьников к чтению книг.
1 жовт. 2015

Непереможний дух захисників України

У переддень Покрови Пресвятої Богородиці учні та педагоги нашої школи відзначили День захисника України - свято мужності й самовідданості, лицарства і благородства, якими володіють незламні оборонці, визволителі й захисники нашої Батьківщини.
1 жовт. 2015

Звездопадом летят года ...

Осень щедра на праздники. Наверняка, нет причин доказывать это. Возьмём хотя бы первое октября. С его приходом во всём мире отмечается Международный день музыки, Международный день людей преклонного возраста, День ветерана.
26 вер. 2015

Новое тысячелетие – век полиглотов

Задумывается ли кто-нибудь из нас о том, сколько языков существует в мире? А кто может назвать самые распространённые языки в Европе?
25 вер. 2015

Запорозькі козаки – наша слава на віки!

Уже понад рік на Сході України йдуть запеклі бої, в яких гинуть українські солдати, захищаючи територіальну цілісність нашої держави. Патріотизм, гідність, честь – це, мабуть, ті поняття, які дозволяють нам, українцям, вижити в цей час.
21 вер. 2015

Шкільний музей «Моє Лівобережжя» - учасник IV Всеукраїнського музейного фестивалю

17–21 вересня 2015 року історико-краєзнавчий музей «Моє Лівобережжя» середньої школи № 40 взяв участь у IV Всеукраїнському музейному фестивалі, присвяченому 160-річчю від дня народження видатного історика Дмитра Івановича Яворницького.