22 груд. 2015

Що мені найбільше сподобалось у Львові!

Є багато прекрасних міст в Україні від Сходу до Заходу, від Півдня до Півночі.
19 груд. 2015

На свято Миколая до Львова

Наприкінці року (19-22 грудня) учні нашої школи на чолі з класним керівником 8-А класу Лозовською Л. В. побували на екскурсії у культурній столиці України – «місті Лева».
18 груд. 2015

Мой любимый футбол

Я занимаюсь футболом 2 года.
1 груд. 2015

Всеукраинская неделя права

Всеукраинская неделя права совпадает по времени со Всемирным днём прав человека.
1 груд. 2015

Новогодний КВН

Вот и декабрь. Скоро Новый год. На собрании актива класса мы решили участвовать в КВН.
25 лист. 2015

Тепер ми знаємо про вітаміни більше

25 листопада 2015р. у нашій школі відбувся семінар-практикум для вчителів, які викладають предмет основи здоров’я.
25 лист. 2015

Наша галактика имеет таланты

25 ноября школа приветливо встречала участников городского семинара-практикума – учителей, которые преподают предмет основы здоровья. В этот день мы постарались удивить наших гостей интересными открытыми уроками и другими мероприятиями. Завершился семинар проведеним шоу «Наша Галактика имеет таланты».
14 лист. 2015

Це наше - і це твоє

У листопаді 2015 року учні 4-Б класу (класовод Козаченко В.О.) стали переможцями Всеукраїнського проекту «Це – наше і це – твоє».
10 лист. 2015

Унікальний петриківський розпис - наш

Наш петриківський розпис відомий на весь світ. Це не лише один з напрямів народного малярства, а й сучасний живопис, який постійно розвивається. Його назва походить від назви селища Петриківка, розташованого на Дніпропетровщині.
1 лист. 2015

Документальна виставка українських фотографів

У листопаді ми з класом відвідали музей історії міста,