Учні 4-А класу повторили маршрут безпечної дороги до школи

Безпека на дорозі понад усе! Практична робота із учнями 4-А класу у рамках тижня "Увага! Діти на дорозі!"
16 вер. 2022

Майстер-клас для учнів 2-А класу "Світлофор-Моргалик"

В рамках тижня "Увага! Діти на дорозі!" для учнів 2-А класу був проведений майстер-класс
16 вер. 2022

Тематичні класні години в очному та дистанційному форматі "Увага! Діти на дорозі!"

Діти вивчають правила дорожнього руху в очному та дистанційному форматах навчання.
15 вер. 2022

Першокласники повторюють правила дорожнього руху у рамках тижня "Увага! Діти на дорозі!"

Як першачки повторювали правила дорожнього руху, дорожні знаки, та кольори світлофора
15 вер. 2022

Конкурс малюнків у 4-А класі "Увага! Стій! Іди!"

Творчі та талановиті учні 4-А класу малюють для конкурсу в рамках тижня "Увага! Діти на дорозі!"
15 вер. 2022

Вікторини та інтерактивні вправи для вивчення правил дорожнього руху

Як учні 3-х класів дізнавалися правила поведінки на дорозі - фоторепортаж
12 вер. 2022

Увага! Діти на дорозі!

12 вересня в ліцеї стартував тиждень з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі!»
7 вер. 2022

Малюнки лицеїстів в обласному конкурсі “Рятувальники – герої без зброї”

07 вересня талановиті учні ліцею взяли участь в обласному конкурсі дитячого малюнка на протипожежну та техногенну тематику “Рятувальники – герої без зброї”, присвяченому пам'яті Дар'ї Гречищевої та Дня рятувальника, який відзначається в Україні щорічно 17 вересня.
1 вер. 2022

З Днем знань, #моясорокова!

Відео-листівка від педагогів Ліцею №40
24 серп. 2022

З Днем Незалежності України!

Дружній колектив ліцею 40 вітає всіх, чиє ім'я звучить гордо УКРАЇНЕЦЬ, з величним державним святом - ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!