Волонтерська акція «Хвиля добра»

12 жовт. 2015
У грудні наша країна відзначатиме День Збройних Сил України. Лідери учнівського самоврядування нашої школи виступили з пропозицією напередодні цього свята підтримати військовослужбовців, які зазнали ушкодження внаслідок бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції

і на даний час перебувають на лікуванні та проходять реабілітацію в Обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечникова. Творчі колективи «Фабрика зірок», «Стиль життя», Goldstars» підготують яскраві вокальні та хореографічні номери, які допоможуть нашим бійцям відволіктися від буденності, навіють приємні спогади та думки. Запрошуємо учнів, батьків, вчителів долучитися до акції «Хвиля добра». Чекатимемо від Вас листів та малюнків для оранених бійців, поробок, виготовлених власноруч.

Лідери Учнівського парламенту