Непереможний дух захисників України

1 жовт. 2015
У переддень Покрови Пресвятої Богородиці учні та педагоги нашої школи відзначили День захисника України - свято мужності й самовідданості, лицарства і благородства, якими володіють незламні оборонці, визволителі й захисники нашої Батьківщини.

До святкування Дня захисника України та Дня українського козацтва школярі готувалися близько двох тижнів. Діти, які мають хист до малювання, презентували свої творчі роботи на конкурсі малюнків «Воїн крізь віки» та «Козацькому роду нема переводу». Учні 3А вчили вірші про сміливих та волелюбних козаків, а четверокласники розучували українські пісні, в яких оспівано шляхетність, мужність та відвагу наших славних предків.

13 жовтня вся наша шкільна родина вкотре зібралася на шкільному подвір’ї, де відбулася урочиста лінійка «Непереможний дух захисників України». Разом із нами видатну дату українського календаря відзначали почесні гості закладу: начальник та заступник начальника Дніпродзержинського штабу національного захисту, волонтери

Чернявський В.Г., Бовкун О.В.; командир козацького полку «Ягуар» м. Дніпродзержинська Січеславського козацького округу Гузенко К.М., завідувач та головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, дітей, молоді та спорту Дніпровської районної у м. Дніпродзержинську ради Сіданченко Т.М., Сінькова Н.П. На згадку про святкування Дня захисника України учні школи подарували гостям жовто-блакитні прикраси, виготовлені власноруч.
На святі лунали пісні про Україну, звучали вірші про велич і красу рідної землі. Ведучі заходу Ішкова А. (9А), Бреславська К. (10А), Звізда П., Дубікова А. (11А) наголосили, що День захисника України є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь. Це данина любові та поваги до сивочолих ветеранів Другої Світової війни, мужніх учасників бойових дій на Сході України, в інших гарячих точках нашої планети, до всіх людей військової справи, доблесті та честі.
Від імені матерів, які чекають синів з війни, до мужніх захисників України звернулася вчитель початкових класів Чобініка Ю.Ф. Хвилиною мовчання вшанували присутні загиблих захисників рідної землі: тих, кого нема серед нас, хто лежить у землі, хто світить нам із небес, а може із підбитим крилом літака ніяк не долетить до місця призначення.
Від імені учнівського і педагогічного колективів нашої школи учні 8-Б класу Морозенко Д., Квасов І., Вербенко Є., Гряненко Є. поклали до Обеліску воїнської слави (пам’ятного знаку «Танк Т-34») корзину з квітами.
Як символ віри та надії злетіли у небесну вись жовто-блакитні повітряні кульки, а діти та дорослі загадали спільне бажання всіх українців про закінчення війни на Сході країни і встановлення миру в нашій державі.
На закінчення заходу учні школи передали бійцям зони АТО жовто-блакитні прапори, які для нас є не лише державним символом, а й символом єднання України і незламності духу української нації, та птахів миру – голубів, на крилах яких учні залишили найщиріші побажання: якомога скоріше повернутися живими до рідної оселі, де на них чекають діти, дружини, кохані та батьки.
День захисника України та українського козацтва закінчився частуванням справжнього козацького кулішу, який для учнів 7-11 класів приготували козаки полку «Ягуар». А найстарші хлопці продемонстрували свою спритність, кмітливість, влучність, силу та відвагу під час спортивних змагань «Естафета мужності», переможцями яких стали команди «Дельфін» (9-Б кл.) і «Лунтіки» (11-А кл.).
ЗДВР Бутиліна Н.С.