«Добрий день, Країно Знань!»

3 вер. 2018
3.09.2018

Новий 2018/2019 навчальний рік у нашій школі, як і у більшості загальноосвітніх навчальних закладів України, розпочався 3 вересня з урочистостей, присвячених Дню знань.

У цей день особлива увага приділялася, звичайно, першокласникам, тим,  хто вперше сів за шкільну парту. Перший день перебування в школі для них – значна подія. Тому адміністрація школи і педагогічний колектив намагалися зробити все, щоб День знань запам’ятався дітям як  яскраве свято кольорового дитинства. На шкільному подвір'ї першачків вітали юнаки-козаки і їхній молодший братик Котигорошко. По праву старших побратимів вони дали малечі декілька мудрих порад;  побажали  великого щастя, здоров’я й достатку, жити в мирі і злагоді; заповідали, як зіницю ока, берегти рідну матінку-Україну,  Дніпро,  Десну,  столицю Київ, рідне місто Кам’янське;  шанувати рідну мову,  пісні і звичаї. А старші учні школи, вітаючи першокласників, подарували їм чарівну скриньку знань, щоб кожен рік вона  наповнювалася  нагородами за міцні знання, успіхи у спорті і мистецтві, за палке бажання вирости гарними синами і доньками  своєї Батьківщини.

Наші наймолодші  учні стали активними учасниками святкового квесту, організованого спеціально для них і їхніх батьків королевою Знань! Саме вона запропонувала  учням-новачкам здійснити цікаву подорож різними шкільними станціями. Ця  мандрівка, у ході якої діти із задоволенням відвідали  проспект "З Україною в серці", ігровий майданчик і спортивну галявинку,  стала своєрідною перепусткою  до Країни знань.  Наприкінці квесту учні всіх трьох 1-х класів отримати смачні короваї знань і символічні ключі від  класних кімнат, де протягом наступних 4-х років проходитимуть цікаві шкільні уроки.