Олімпійський тиждень у СЗШ № 40 (2018-2019 навчальний рік)

6 вер. 2018
Олімпійський тиждень...

(2018-2019 навчальний рік)

1. Протягом олімпійського тижня, який тривав  з 03 по 08 вересня на  шкільному подвір’ї збиралося чимало бажаючих отримати ранкову порцію бадьорості та гарного настрою. Фізорги  7- 9 класів виконували разом із прихильниками ранкової зарядки комплекс вправ, які заряджали учнів енергією, підвищували загальний тонус і настрій школярів

2. З 04.09 по 06.09 у школі тривав турнір з настільного тенісу серед учнів 7-11 класів. Відтоді, як у школі з’явилися тенісні столи, подаровані фондом «UNICEF», ця гра стала  доволі популярною серед учнів нашого закладу. Переможці турніру захищатимуть честь школи на міських змаганнях з даного виду спорту.

3. 06 вересня у вестибюлі корпусу початкової школи  оформлено виставку лепбуків «На старт, увага, руш!», до виготовлення яких долучилися учні 2-4 класів. Головне завдання такої спільної творчої діяльності -  популяризація фізичної культури і спорту, здорового способу  життя.

4. 07 вересня о 13.15  відбулося урочисте відкриття шкільної спартакіади. У цей день учні 5-11 класів стали учасниками квест-гри «Нас єднає спорт!» Саме цей інтерактивний захід у цьому навчальному році дав старт шкільній спартакіаді. Головна мета квесту – переконати сучасну молодь у тому, що заняття фізкультурою і спортом – це чудова можливість зміцнити здоров’я, залучитися до активного відпочинку, розвити особисті фізичні якості.  Протягом години 13 команд учнів старшої школи відвідали 13  станцій, серед яких: «Удар м’яча і знов душа літає…», «Пограймо в баскетбол!», «Культура здорового харчування», «Первинна медична допомога», «Світ KARATE», «Школа черліденгу», «Обережно: купини», «Спортивна галявина», «Веселий маркер», «Танцювальний батл»,  «Здоровим бути здорово!», «Майстри пантоміми», «З історії олімпійського руху». Цікаві завдання кожної із станцій були представлені у вигляді спортивних випробувань,  творчих та інтелектуальних завдань, розширили кругозір учнів,  сприяли підвищенню пізнавального інтересу до спорту та фізичної культури, формуванню комунікативних навичок та дружньої атмосфери;  вимагали від учасників квесту згуртованості, прояву творчої фантазії і  організованості.