Азбука дорожнього руху.

16 бер. 2018
16 березня

16 березня 2018 року, в останній навчальний день перед весняними канікулами, учні початкових класів повторили Азбуку дорожнього руху.

Про необхідність дотримання основних правил безпеки на дорозі молодшим школярам розповіли талановиті актори театру-студії «ДІМ».  Захоплюючий сюжет вистави «Кожен повинен знати», яскраві декорації і костюми героїв, щира гра акторів  викликали у школярів неабияке зацікавлення.

Важливість подібних заходів важко переоцінити, адже  вони сприяють виробленню у дітей навичок легко орієнтуватися в найближчому просторовому оточенні, спостерігати і правильно оцінювати дорожні ситуації, формують почуття відповідальності,
виховують обережність, культуру поведінки на вулицях міста, свідоме ставлення до виконання правил дорожнього руху.