Комунальний заклад "Ліцей №40" Кам'янської міської ради

Великі перемоги на перших змаганнях!

24 лют. 2018
24 лютого 2018 року

24 лютого 2018 року у місті Кам'янському на базі СК «Прометей» пройшов щорічний турнір «ПЕРШЕ ТАТАМІ» з кіокушин-кан карате. Більше 100 новачків каратистів, серед яких були і учні 40 школи, змагалися в таких розділах як куміте (бої) і ката (форма класичної техніки).

В кінці лютого федерація кіокушин-кан карате під керівництвом Президента федерації Колішевського Євгена Сергійовича провела турнір «ПЕРШЕ ТАТАМІ». Особливістю даного турніру є орієнтованість на новачків і спортсменів, у яких був великий змагальний проміжок. Змагання проходили в двох розділах - куміте і ката. Деякі спортсмени брали участь у двох розділах і мали можливість продемонструвати свій рівень як у бойовій так і в класичній техніці.

За словами Євгена Колішевського, технічний рівень виступаючих новачків у цьому році суттєво зріс. Особливо порадували виступи по ката, в цьому році оцінки переможців і призерів були вище, ніж у минулому на цілий бал. Ката - це прийоми класичної техніки, які виконуються в певній послідовності. Розділ змагань по ката культивується у Кам'янському з 2015 року і дуже швидко набирає популярності. Призером в даному розділі став учень 4-А класу СЗШ №40 Богдан Ілля, який тренується на базі АЛ №15 у тренера Козаченка Максима Олеговича. Ілля посів ІІІ місце.  На своїх перших змаганнях хлопець показав хороший технічний рівень. Успішними для учнів 40 школи стали і виступи по куміте. Хлопці, що тренуються під керівництвом відповідального тренера федерації кіокушин-кан карате Кірюхіна Сергія Миколайовича показали характер і прагнення перемагати. Москаленко Антон (3-А клас) завоював І місце, а Лозовский Ростислав (6-А клас) виборов срібло.

Секція з кіокушин-кан карате на базі СЗШ №40 діє з вересня 2017 року і вже має власних чемпіонів. За такий короткий час Сергій Миколайович зміг підготувати відмінних бійців, у яких ще багато виступів попереду.

Автор: Козаченко М.О.