Благодійна акція «Поділись частинкою добра»

6 бер. 2018
Напередодні 8 Березня

учні закладу щиро привітали з Міжнародним  жіночим днем п’ятьох жінок:  Корнієнко Поліну Миколаївну – учасницю ІІ Світової війни, Бут Федору Іванівну,  Федорук Ксенію Іванівну, Єгорову Зою Сергіївну, Циганок Ніну Олександрівну – дітей війни.  Найприємніше було бачити щирі посмішки на обличчях жінок, до яких із найщирішими побажаннями міцного здоров’я, довголіття, мирного неба і добробуту завітали старшокласники.
Кожна з цих жінок - людина із значними досягненнями та неабияким бойовим, трудовим і життєвим досвідом. Під час проведення подібних акцій учнів переповнюють справжня повага та гордість, бо перед ними – сивочолі бабусі, які виступали борцями проти нацизму, виборювали мир для рідної країни. І до сьогодні, понад пережите, понад усі труднощі, які випали їм на долю, нелегку працю у післявоєнні роки, вони пам’ятають ціну Перемоги.
Такі благодійні акції  як «Поділись частинкою добра», «Доброго ранку, ветеране!», «Ветеран живе поруч» проводяться в школі щороку. Учнівський колектив із радістю долучається до участі в них, оскільки діти розуміють, як важлива їх підтримка людям похилого віку, які були безпосередніми учасниками або  свідками подій ІІ Світової війни.