«Мрія про мир ожила на малюнку»

14 лют. 2018
14-16 лютого 2018 року

учні початкової школи  долучилися до участі в  акції «Мрія про мир ожила на малюнку».

Подібні акції проводяться в школі не вперше.  Наші діти розуміють, як важлива їх підтримка воїнам АТО. Малюнки і листи, зігріті теплом сердець маленьких патріотів, обов’язково передаються українським військовослужбовцям. Ці дитячі звернення надають нашим бійцям сили та наснаги, віри та впевненості у собі; нагадують про рідну домівку, де на них чекають діти, дружини, батьки, друзі. Тематика малюнків різноманітна: безмежні лани золотої пшениці, безхмарне блакитне небо, маки і волошки,  діти в українському національному вбранні, білокрилі голуби, які є символами миру на землі. Особливою окрасою дитячих малюнків є петриківський розпис, національні символи, елементи української вишивки.

Від волонтерів, з якими співпрацює заклад освіти, ми неодноразово чули про те, що ніщо так не зворушує дорослих, як дитяча творчість, дитячі малюнки і листи вдячності. У наших військових навіть існує таке повір’я: якщо у каску покласти дитячий малюнок – тебе оминатимуть ворожі кулі.

Ми впевнені,  послання від дітей діють краще за будь-які ліки, адже дитячі малюнки-звернення до мужніх воїнів – захисників України завжди несуть тільки позитивну енергію.