День Гідності і Свободи

21 лист. 2017
21 листопада – День Гідності і Свободи.

21 листопада – День Гідності і Свободи. Саме цій дати була приурочена класна година у 7-Б класі. Учні уважно слухали розповідь класного керівника Колісник З.Л.  про багатостраждальну долю українського народу, про вікове прагнення його до свободи і незалежності. Згадали сторінки цієї боротьби: з монголо-татарами й турками, з поляками, шведами, німцями. Згадали запорожців, які створили першу в Європі демократичну республіку, юнаків-студентів, які загинули під Крутами; дідів і прадідів, які захистили наші землі від нацистської окупації  у II світовій війні.

Виборювати свої права на краще життя, за незалежність держави доводиться й нашим сучасникам. 4 роки тому,  саме 21 листопада 2013 р.,  київські студенти вийшли на Майдан на мирну маніфестацію, яка згодом переросла у збройне протистояння по всій країні, в Революцію Гідності, в якій загинуло понад сто людей.

Учениці 7-Б кл. Глухая А. й Нікуліна В. розповіли про героїв Небесної сотні – наших земляків біля Стіни пам’яті нашого шкільного музею. Затамувавши подих слухали учні вірші про загиблих воїнів АТО, які і в ці хвилини на Сході України захищають наше мирне сьогодення. Хвилиною мовчання зі сльозами на очах всі вшанували пам’ять загиблих.

Щоб країна ввійшла в майбуття
Вільна, сильна, без чвар та війни.
Віддають саме цінне -життя,
України найкращі сини!