«Здоров’ю – зелене світло!»

15 лист. 2017
15 листопада

15 листопада у рамках традиційного шкільного місячника здорового способу життя «Молодь за здоров’я» і загальношкільного проекту  «Здоров’ю – зелене світло!» учні 2-4 класів  взяли активну участь у перервах здоров’я, які проходили  під гаслом  «Література як мікстура».

Проведення перерв здоров’я ініціювали представники шкільного Парламенту на чолі з Президентом, Пацюрою Анжелікою.  Учні  початкової школи, які  виразно декламувати напам’ять вірші про здоров’я, здоровий спосіб життя, користь від занять спортом отримували від організаторів заходу склянку смачного соку або фруктового морсу.

Всім молодшим школярам і їхнім турботливим батькам Анжеліка побажала міцного здоров’я і наголосила, що вести здоровим спосіб життя  - модна тенденція сьогоднішніх школярів!