ХВИЛЯ ПАМ’ЯТІ

21 жовт. 2017
21 жовтня 2017 року

21 жовтня 2017 року на стадіоні «Буревісник» під патронатом міського голови Андрія Білоусова відбувся фестиваль патріотичного виховання «Хвиля пам’яті», присвячений Дню захисника України та Дню визволення міста. У цьому спортивно-масовому заході взяли участь команди всіх загальноосвітніх навчальних закладів міста. Нашу школу гідно представила команда, до складу якої увійшли учні: Тлучкевич О. (9-А кл.), Бондаренко Д. (9-Б кл.), Рига Є. (10-А кл.), Панфьорова Д., Несевря Я., Бур’янов А., Боровський Д., Пилипенко І., Фартух М., Бутиліна А., Гундарь М., Кисіль Є., Кушнір Г., Шаповал І. (11-А кл.).

На учасників фестивалю чекало декілька видів змагань: конкурс стройової підготовки, піднімання гирі, перетягування канату, тактична медична допомога.

Цікавою для учнівської молоді й присутніх городян стала виставка експонатів «Відлуння війни», яку презентувала громадська організація «Патріот – 2015». Усі бажаючі могли позмагатися у вмінні на швидкість розібрати і зібрати автомат Калашникова. Найбільше вразила присутніх захоплююча реконструкція битви часів Другої світової війни.

За підсумками змагань збірна команда старшокласників нашої школи посіла ІІІ почесне місце та отримала у подарунок від організаторів фестивалю волейбольний м’яч.