21 вересня 2017 року

21 вер. 2017
21 вересня 2017 року з метою ознайомлення

з організацією впровадження інклюзивної освіти СЗШ № 40 відвідали міський голова А.Л.Білоусов та директор департаменту з гуманітарних питань міської ради Т.Я. Онищенко.

Міський голова поспілкувався з  учнями, які мають особливі освітні потреби та з педагогами школи.

Перед початком 2017-2018 н.р. в рамках державного проекту під патронатом благодійного фонду Порошенко на базі школи була відкрита медіатека. У приміщенні медіатеки передбачена територія вільного доступу WI-FI, де діти зможуть виконувати домашні завдання, використовуючи Інтернет - ресурси. Комп’ютерна підтримка забезпечена завдяки техніці: комплекту ПК, планшетному ПК та ноутбуку. Кімната оснащена зручними пуфами SOFT, де можна поспілкуватися з товаришами чи пограти. Медіатека також передбачена для психологічного розвантаження та відпочинку.

Спілкування з дітьми було для гостей цікавим. На згадку про зустріч маленькі першокласники подарували Андрію Леонідовичу ляльку-мотанку.