УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ШКІЛЬНОЇ СПАРТАКІАДИ

8 вер. 2017
08 вересня 2017 року в СЗШ № 40 відбулося урочисте відкриття шкільної спартакіади.

Святкова музика, звучання Гімну України, використання державної символіки створили відповідний настрій.  Учасників заходу: учнів, учителів з Днем фізичної культури і спорту привітали директор школи Зєбзєєва А.Г., гості свята,  вихованки студії сучасної хореографії «Gold stars».  За підсумками олімпійського тижня у 2017р. учні та класні колективи, які стали переможцями запланованих фізкультурно-оздоровчих заходів,  були нагороджені почесними грамотами. Свій показовий виступи запропонували присутнім вихованці секції тхеквондо ВТФ (тренер-викладач: Свіжевський Є.П., ДЮСШ № 3).  Відчути красу і силу спорту допоміг парад, у якому взяли участь майже 50  учнів закладу.  Ці учні - олімпійська  гордість школи.  Золоті, срібні та бронзові медалі на їх грудях  -  яскраве свідчення наполегливості, сили волі та успіхів в обраних ними видах спорту.