Почалася пора золота: йде до школи вся дітвора

1 вер. 2017
Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний.

Кожне місто і село ранком цього дня дихає хвилюванням і бадьорістю, розквітає дитячими посмішками. Цей день – Перше вересня. Він завжди відрізняється яскравістю вражень і переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Новий 2017/2018 навчальний рік у нашій школі, як і у більшості загальноосвітніх навчальних закладів України, розпочався з урочистостей, присвячених Дню знань. Традиційна першовереснева лінійка пройшла в приміщенні актової зали. Емоційному піднесенню Першого шкільного дня сприяло активне використання державних символів України, синьо-жовтих повітряних кульок, прапорців, елементів національного вбрання, що підкреслило єдність української нації.

Початок нового навчального року разом із нами відсвяткували почесні гості: Оніпко К.С. – ветеран педагогічної праці, відмінник освіти України; Видайко Л.К. – ветеран педагогічної праці, перший керівник шкільного історико-краєзнавчаго музею «Моє Лівобережжя»; Губарєв І.В. – заслужений тренер України, професор кафедри фізичного виховання Дніпровського державного технічного університету; Лоік Максим – військовослужбовець 22 окремого мотопіхотного батальйону, окремого розвідзводу, член ветеранської організації «Патріот – 2015».

Найбільшу увагу в День Знань організатори заходу приділили головним винуватцям свята – першокласникам, тим,  хто вперше сів за шкільну парту,  адже хотіли,  щоб кожен із них відчув свою значимість і те, що в школі на них чекає безліч несподіваних відкриттів і цікавих вражень.

Свято не обійшлося без сюрпризів: першокласників привітала чарівна і вимоглива королева Знань. Вона побажала наймолодшим учням терпіння і працездатності, відкрила маленькі таємниці, дала кілька дружніх порад. А от Літо принесло із собою казковий календар, на якому є і 32, і 33, і 34 серпня. Літо було засмученим, тому що вдосталь не награлося з дітьми. Але, послухавши мудру королеву Знань,  одразу відірвало зайві листки календаря.

Інтерв’ю у присутніх на святі Дня знань узяв журналіст одного з відомих телеканалів, роль якого блискуче зіграв учень 11-А класу Бородулін Данило. Він поспілкувався з ученицями 5-Б, 5-В, 7-А класів. Запросив на святкову сцену випускників, щоб вони отримали можливість привітати винуватців першовересневого свята і сказати декілька слів всім присутнім. Одинадцятикласники урочисто пообіцяли, що під час плавання по хвилях країни Знань  пісні проспівають, вистави зіграють, традиції підтримають, серця запалять, а школу прославлять!

За доброю шкільною традицією учні 10 та 11 класів привітали первачків зі святом і подарували їм супутники Букваря. Не залишилися осторонь і батьки першокласників. Вони почастували «жовторотих» школяриків солодкими короваями Знань.

І ось нарешті пролунали знайомі переливи шкільного дзвоника, який вкотре покликав учнів у затишні класи за шкільні парти, щоб набиратися мудрості і знань,  щоб вчитися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

Любі діти, учіться на славу рідній Батьківщині, бо доля України – у ваших руках!