«Шевченкове слово у віках не старіє»

9 бер. 2017
ТАРАС ШЕВЧЕНКО – ВІЛЬНИЙ ДУХ!

Його душа ніколи не вмирає.

Він дарував вічність українському слову,

передбачив наше майбутнє відродження.

Щороку 9 березня в Україні вшановують пам’ять Великого Кобзаря, митця слова й пензля, легенди нашого народу – Тараса Григоровича Шевченка. Він народився на українській землі, проте належить до тих людей-світочів,  що стають дорогими для всього людства.

09 березня 2017 рокуу школі пройшло загальношкільне  літературне свято-конкурс хорового читання поезій Тараса Шевченка «Шевченкове слово у віках не старіє», до якого серйозно готувалися 6 учнівських колективів (учнів 8-11 класів).Виступи учасників конкурсу, рівень майстерності декламування  поезій Т.Г. Шевченка оцінювали директор школи Анжела Григорівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель російської мови та літератури Лісогор Тетяна Миколаївна, вчитель української мови та літератури Лозовська Людмила Вікторівна.

У хоровому  виконання учнів прозвучали поезії «Заповіт» (10-А, 11-А класи), «Думи мої, думи…» (8-Б кл.),  «Реве та стогне Дніпр широкий» (9-Б кл.), «Мені однаково, чи буду…» (8-А кл.), «Минають дні, минають ночі»  ( 9-А кл.).

На завершення свята ведучі конкурсу звернулися до присутніх словами Василя Стефаника: «Читайте Шевченка, а там отворена вам… історія і душа українського народу. Там є найкращі скарби українського народу… Там для всіх мільйонів українського народу велика книга мудрості, книга любові до України».

Перемогу у конкурсі здобули учні 10-А класу (І місце), 9-А класу (ІІ м.), 8-А класу (ІІІ м.).

Вітаємо кращих декламаторів Шевченкового слова!