Скарби родинної криниці

25 лист. 2016

25 листопада у приміщенні лівобережного будинку дитячої творчості відбувся ІІІ міський фестиваль сімейної творчості «Скарби родинної криниці». Щорічно талановиті батьки з дітьми, які навчаються у нашому закладі, із задоволенням беруть участь у цьому заході в різних номінаціях «Образотворче мистецтво», «Вокал», «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Театральне мистецтво».

У 2016 році СЗШ № 40 гідно представили багатодітна родина Капустян Ганни і Катерини (3-А, 8-Б клас) і  родина Мягкової Марії (6-А клас). За участь у фестивалі сім’ї були нагороджені дипломами та  солодкими подарунками від департаменту з гуманітарних питань та депутата міської ради Сергія Миршавки.

Серед запрошених на  захід були представники вірменської громади Кам’янського, міського регіонального союзу поляків, першого регіонального центру німецької культури в Україні.

Хочеться привітати родину Капустян, які  отримали від департаменту охорони здоров’я та соціальної політики сертифікат на безкоштовне оздоровлення в 2017 році.