Бережи здоров’я змолоду

24 лист. 2016
Молодь за здоров'я!

Молодь за здоров'я! Саме таку  назву має місячник з превентивного виховання та здорового способу життя, який щорічно проходить у нашій школі. Ми розуміємо, що  формування свідомого ставлення до здоров'я є одним з головних завдань будь-якого навчального закладу. Оскільки, майбутнє кожної держави – це її молодь, то можна без перебільшення стверджувати, що здорова молодь - запорука майбутнього успіху України, її благополуччя, процвітання і розвитку.

23 листопада, в рамках вищезазначеного місячника, пройшов День здоров’я. Протягом великих перерв учні 6-А класу пропонували всім охочим виконати нескладні, але цікаві завдання: записати 10 причин відмовитися від паління, алкоголю, 10 причин вести здоровий спосіб життя і правильно харчуватися. І ті, хто виконував завдання сумлінно, гарантовано отримували у подарунок від організаторів заходу яблука і мандарини, а також могли зарядитися енергією фруктового соку.

А ще шестикласники перевіряли фізичну спритність і досконалість учнів школи. Вітаміни і фрукти отримували і ті, хто міг прокрутити обруч на талії впродовж 2-х хвилин або 80 разів стрибнути на скакалці за 1 хвилину.

«Перерви здоров’я» зібрали багато прихильників здорового способу життя і фізичної культури. Вони пройшли жваво, а головне – з користю для здоров’я!