Знов Перше вересня скликає на поріг…

2 вер. 2016
Новий 2016-2017 навчальний рік розпочався у нашому закладі найяскравішим святом – Днем знань.

Першого вересня шкільне подвір’я знову зібрало у дружному колі родину «сорокової»:  учнів, які добре відпочили влітку і налаштувалися вчитися старанно, з великим апетитом; учителів, готових щедро діляться своїми знаннями, плекати справжніх патріотів нашої держави; батьків, які з неприхованою теплотою згадували своє дитинство, шкільних друзів і улюблених учителів.
Початок  нового навчального року з нами відзначили почесні гості: Улибіна Н.Г. –  спеціаліст департаменту з гуманітарних питань міської ради; Крючкова І.В. - заступник голови адміністрації Дніпровського району; Оніпко К.С. – ветеран педагогічної праці, відмінник освіти України; Маркова Л.Л. – начальник служби у справах дітей Дніпровського району; Кузнєцов А.Ф. – дитина війни, ветеран-підводник; Іванова С.О. – голова органу самоорганізації населення, Комітет 9 мікрорайону; Поляков П.Ю., Онищенко В.О. - бійці зони АТО, представники громадської організації «Патріот – 2015».
Гостинно відчинила школа двері перед новачками-першокласниками, для яких цей день став надзвичайно урочистим і важливим. Тому і зустріли їх по-особливому, українськими рушниками.  Недарма ж  у народі кажуть: «Пройде дитина під вишитим рушничком –  і ніби цілющої води нап’ється».
Завітали на свято й незвичайні гості. Вони прийшли до головних винуватців першовересневого свята не з порожніми руками.  Писар славного Війська Запорізького урочисто зачитав козацьку грамоту. Її повчальний зміст був адресований усім мешканцям країни Знань, нащадкам козацької слави.  А урочисто одягнені українці- восьмикласники подарували первачкам диво-скриньку. Вона, за їх словами, обов’язково повинна наповнитися справжніми скарбами: успіхами в навчанні,  у спорті і мистецтві, нагородами за міцні знання, за палке бажання вирости гарними синами і доньками  своєї Батьківщини. Ключі від скриньки отримали  перші вчителі «новоспечених» школярів: Михайленко В.Д., Тахтарова С.С., Євдокімова Ю.Ф.
Привітали первачків і їхні старші друзі – учні 10 та 11 класів, які подарували дітлахам Супутники букваря. Не залишилися осторонь і батьки першокласників. Вони почастували «жовторотих» школяриків солодкими короваями. Тож нехай зерно Знань проростає  щедрим колоссям і оберігає наймолодших учнів нашої школи від усіх негараздів.
Свято Першого дзвоника  стало особливим і для учнів 11 класу.  Попереду у юнаків та дівчат вирішальний рік, випускний  клас, що підведе підсумок усього їхнього шкільного життя. Напевно тому, такими схвильованими і трішечки сумними виглядали одинадцятикласники.
Багато років у школі існує добрий  звичай розпочинати новий навчальний  рік дзвоником, який дають учень найстаршого класу і учениця наймолодшого. У 2016-17 н.р. таке почесне право отримали Левченко М. (11-А кл.) і Бабець К. (1-Б кл.).
Адміністрація школи щиро бажає щасливого навчального року вам, любі діти! Тільки слухняних і допитливих учнів вам, шановні вчителі! Добробуту, миру та злагоди вам, дорогі батьки!