ВІД СЕРДЦЯ ДО СЕРДЦЯ ЗБУДУЄМО МІСТ

1 лют. 2016
Починаючи з 1992 року, за ініціативою Організації

Об’єднаних Націй у світі відзначається Міжнародний день інваліда. Цей день не є святом, він покликаний привернути увагу суспільства до життя людей з обмеженими можливостями. Щоб додати яскравих фарб та подарувати часточку своїх небайдужих сердець дітямінвалідам, учні нашої школи завітали на початку грудня до вихованців реабілітаційного центру з концертною програмою «Від серця до серця збудуємо міст». Чарівні звуки дитячих пісень «Сонячний віночок», «Ми разом», «Я намалюю щастя» у виконанні вокального колективу «Фабрика зірок» ніжно лунали у невеликій концертній залі. Приємно вразила глядачів музична казка «Про нерозумне Мишеня». Головні ролі Мишеняти і його турботливої матусі виконали Петровська Вероніка (4-А кл.), Миркалова Софія (5-А кл.). Багато поетичних рядків та роздумів про щастя, вміння дружити, співчувати було сказано ведучими свята Білою Катериною, Кубрич Катериною (6-А кл.), Авіловою Кариною, Пензовою Софією (6-Б кл.).

З особливою теплотою виконали учасники концерту пісні  «Мавка», «Мама-Марія». А ще напередодні Свята Святого Миколая Чудотворця разом із учнями ми вирішили пригостити вихованців реабілітаційного центру солодкими подарунками. Як забилося серце старшокласників, які вручали ці солодощі дітям-інвалідам, скільки слів подяки почули вони. Кожен із нас не раз замислювався, як виховати у наших дітей толерантність, людяність, небайдужість, щирість, коли у сучасному світі стільки жорстокості, цинізму, лицемірства. Мабуть, саме так, залучаючи молодь до участі у таких заходах, де кожен може проявити свої кращі людські якості. Спілкуючись з тими, хто насправді потребує уваги і допомоги оточуючих, розуміючи непросту долю людей з вадами здоров’я, ми відкриваємо свої серця для добра і милосердя, які зігрівають світ, наче сонце.