Дніпродзержинськ. СЗШ № 40

Вчимося жити разом

Протягом листопада-грудня 2016 року в рамках організації роботи з курсу «Вчимося жити разом» у закладі проведений цикл тренінгів у 5 та 7 класах з тем:
5клас

1. «Ти -  особливий»

2. «Ми - особливі»

3. «Про почуття і співчуття»

4. «Що сприяє порозумінню між людьми»

5. «Упевнена поведінка»

7клас

1. «Розбудова самооцінки»

2. «Синергія стосунків»

3. «Стрес і психологічна рівновага»

Програма тренінгів передбачала надання допомоги дитині у формуванні життєвих навичок, які сприятимуть позитивній адаптації, особливо підлітків, які переселені із зони конфлікту на сході України; надання дітям і родинам психолого - соціальної підтримки. Даний проект став можливим за допомоги Європейського союзу та дитячого фонду ООН («ЮНІСЕФ)») в Україні. Під час заходів діти із захопленням обговорювали ситуації,спілкувалися, доводили власну думку, брали участь у рольових іграх.

Даний курс тренінгів сприяв розвитку у дітей толерантності, взаємоповаги, взаємодопомоги та розуміння, що жити треба у мирі. А для цього варто шукати те, що зближує, а не роз’єднує людей.